Традицију не треба прекидати!

Ове године у нашој школи 6.марта као добар пример ученичког предузетништва, одржана је Дрангулијада. Ученици од 1. до 4.разреда су превазишли сва очекивања у својој маштовитости. Да су били вредни то су доказали. Дрангулијада никад лепша, богатија, а најлепше од свега је срећа на лицима наше деце. Њихово усхићење и радост се нису могла сакрити. За добро обављен посао, за продате рукотворине, за срећу на лицима учитеља и препуном холу родитеља, комшија и пријатеља који подржавају ову нашу акцију већ годинама, за све то смо имали разлога да будемо поносни на ђаке наше школе.

На малим клупама преуређеним у штандове могло се наћи честитки, накита, цвећа, рамова, украсних кутија, слика и још пуно тога дечијом руком створено. Од прикупљеног новца деца ће у договору са учитељима определити како ће га потрошити. Део од зараде иде у хуманитарне сврхе, а део за потребе одељења или куповину омиљених посластица. Како год одлучили идеја да својим радом могу допринети заједници, породици и себи ће бити утемељена. Сви су богатији за ново искуство, позитивну енергију, ширење лепоте, заједништва и најважније љубави. На овај начин желимо да честитамо свим дамама Дан жена 8.март и покажемо да мислимо на њих!
Хвала свима који су посетили Дрангулијаду,а ко није био нека обавезно дође следеће године!