Уџбеници за школску 2020/21. годину

Поштовани родитељи,

као и претходних година уџбеници за наредну школску годину, у претплати, ће се набављати преко књижаре „Пеликан“. Списак уџбеника добићете од одељењских старешина, како би могли да се определите за уџбенике (морате одабрати најмање 5 наслова). Ако сте заинтересовани, потребно је да дођете у школу (ХОЛ ШКОЛЕ-главни улаз, уз ограничен број присутних у истом тренутку) и то урадити у следећим терминима:

Понедељак, 27.4, у времену од 8 до 11 часова,

Среда, 29.4, у времену од 8 до 11 часова,

Понедељак, 4.5, у времену од 8 до 11 часова,

Среда, 6.5, у времену од 8 до 11 часова,

Петак, 8.5, у времену од 8 до 11 часова.

У школи попуњавате два примерка уговора и један остављате одмах у школи! Приликом попуњавања уговора обавезно је написати контакт телефон родитеља.

Уколико родитељ није у могућности да у наведеним терминима дође у школу уговор може попунити и ученик.

Ученици који су до сада остваривали право на бесплатне уџбенике по неком основу, за сада не треба да се пријављују за набавку уџбеника у претплати. Очекујемо допис из Министарства којим ће се одредити услови за бесплатне уџбенике за ову годину.

Сви будући ђаци прваци ОШ „Танаско Рајић“ могу поручити књиге за 1. разред у књижари „Пеликан“ .

СПИСАК УЏБЕНИКА ОД 1. ДО 8. РАЗРЕДА

2. разред